+++

Paracetamol Hasco syrop o smaku truskawkowym 150g

Substancją aktywną leku Paracetamol Hasco jest paracetamol, który posiada działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. 

Więcej szczegółów

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów co może zostać zamienione na jeden bon o wartości 0,16 zł.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

Substancją aktywną leku Paracetamol Hasco jest paracetamol, który posiada działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe.



 

Wskazania:

  • Paracetamol Hasco służy do zwalczania gorączki związanej z przeziębieniem, grypą, chorobami wieku dziecięcego.
  • Paracetamol Hasco wykorzystywany jest także do zwalczania słabego bądź umiarkowanego bólu np.
  • bólu głowy, bólu zęba lub bólu związanego z ząbkowaniem, bólu mięśni, stawów i kości.

 

Przeciwwskazania:

  •  Nadwrażliwość na paracetamol bądź inny składnik leku Paracetamol Hasco.
  • Ciężka niewydolność wątroby i nerek
  • Paracetamol Hasco nie stosować u osób głodzonych i regularnie pijących alkohol ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby.
  • Postać: Płynna (syrop)
  • Dawkowanie (dzieci): U dzieci w wieku od 3 miesięcy do 6 lat, dawkę leku ustala się na podstawie masy ciała dziecka (10-15mg/kg mc.) co 4 godziny, lub według schematu: Dzieci od 3 miesiąca do 1 roku: 2,5-5ml leku co 4 godziny. Dzieci od 2 do 3 lat: 5-7,5ml leku co 4 godziny
  • Możliwe działania niepożądane: Paracetamol Hasco może powodować: Zaburzenia hematologiczne reakcje alergiczne zaburzenia ze strony układu pokarmowego zaburzenia czynności wątroby i nerek
  • Pojemność: 150g
  • Przechowywanie: Lek Paracetamol Hasco należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy stosować leku Paracetamol Hasco po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu. Paracetamol Hasco przechowywać w temperaturze poniżej25 C.
  • Skład: 5ml syropu Paracetamol Hasco zawiera: Paracetamol 120ml

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych komentarzy

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Producenci