+++

Fastum Żel 100g

Substancją aktywną leku Fastum jest ketoprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Fastum wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. 

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


30 inne produkty z tej samej kategorii:

Substancją aktywną leku Fastum jest ketoprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Fastum wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.



 

Wskazania:

Fastum stosowany jest w:

  • W leczeniu bólu w okolicy lędźwiowej.
  • Bólach mięśniowo-stawowych.
  • Urazach stawów i ścięgien.

 

Przeciwwskazania:

  • Nie stosować leku Fastum w razie nadwrażliwości na ketoprofen lub jakikolwiek Iny składnik leku Fastum.
  • Nie stosować leku Fastum na otwarte rany, uszkodzoną skórę.
  • Fastum nie jest wskazany dla pacjentów cierpiących na astmę oskrzelową.
  • Nie stosować Fastum w razie nadwrażliwości na leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych(NLPZ).
  • Nie stosować leku Fastum u dzieci poniżej 15 roku życia.
  • Postać: Miękka (żel)
  • Dawkowanie: Fastum nałożyć na skórę, w ilości adekwatnej do rozmiarów bolącego miejsca, następnie delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Bez konsultacji z lekarzem nie stosować leku Fastum dłużej niż przez 7 dni.
  • Możliwe działania niepożądane: Fastum może powodować miejscowe podrażnienia skóry. W razie długotrwałego stosowania Fastum na dużych powierzchniach ciała mogą pojawić się ogólnoustrojowe objawy niepożądane takie jak: senność, zaburzenia układu pokarmowego, bóle głowy, zaburzenia nerek
  • Pojemność: 100g
  • Przechowywanie: Lek Fastum należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy stosować leku Fastum po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu. Fastum należy przechowywać w temperaturze poniżej 25 C.
  • Skład: Fastum zawiera ketoprofen w ilości 25mg/g

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych komentarzy

Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.

Producenci

polar osp

2 godziny Do. Luksusowy POLAR XL 420g/m OSP/WSP/PSP + STRAŻ+FV.
sklep.e-haft.pl